(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Блок-хаус

Блок-хаус

Обшивка дерев'яного будинку грає найважливішу роль для розробки дизайну всього зовнішнього вигляду будівлі, завдяки чому вимагає ретельного планування на стадії створення будівельного проекту. Ви є шанувальником дерев'яних будинків зі зрубу? Хочете додати своєму будинку чудовий зовнішній вигляд зі складених дерев'яних колод подібно дивним маєткам або дворянської хаті? Здійснити це з натуральними зрубами колод досить складно. Однак, завжди знайдеться оптимальне рішення, і в даному випадку його представляє ніщо інше, як блок-хаус.

Блок-хаус - спеціалізована обробна дошка для виконання облицювання будівель будь-яких форм і конструкцій, яка виготовлена з натуральної деревини та імітує оригінальні зруби дерев. Гладка і рівна поверхня внутрішньої сторони обшивальною дошки дозволяє використовувати її для облицювання практично будь-яких видів будівель. Лицьова сторона виконана у вигляді округлої форми дерев'яного брусу і повністю відповідає виду старовинної дивовижної хати з колод. Застосовуючи в обробці будівлі блок-хаус, Ви економите на оздоблювальних матеріалах, а також можете додати Вашому будинку або будь-який інший будівлі і приміщенню приголомшливий оригінальний вигляд і стильний дизайн, всього лише завдяки використанню спеціальної облицювальної дошки.

Блок хаус

Сьогодні Ви можете побачити величезну кількість будівель, які використовували в своїй облицюванні блок-хаус і мають просто приголомшливий вид завдяки майстерному декору досвідчених майстрів. Ви також мрієте стати власником дерев'яного будинку в неповторному староруської стилі? Опуклі форми дощок блок-хаус здатні створити вигляд будинку з повноцінних зрубів деревини і зробити облицювання будівлі досить легкою і максимально надійною для застосування. Звертайтеся за професійною допомогою в компанію «МЕД» і досвідчені фахівці нададуть Вам саму грамотну консультацію у виборі та закупівлі оздоблювальних і будівельних матеріалів. Наші ціни повністю відповідають якості продукції і є найоптимальнішими для вітчизняного споживача. Вибирайте тільки найкраще - замовляйте дошки блок-хаус і отримаєте приголомшливий ефект за саму мінімальну плату!