(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Дачні альтанки

Дачні альтанки

Чудовий ландшафтний дизайн, чудовий садовий і дачний інтер'єр, гарна конструкція дачного будиночка і навіть наявність дивовижних рослин не можуть створити справді повноцінне відчуття відпочинку на дачі, якщо в усьому цьому не присутні дачні альтанки.

Альтанки здавна використовувалися людьми для приємного відпочинку на природі, далеко від запилених доріг і міської суєти. Ваш дачну ділянку є ідеальним місцем для установки дачних альтанок, які послужать Вам і Вашим близьким справжнім райським куточком для приємного відпочинку на свіжому повітрі. Конструкція і стиль альтанок є найрізноманітнішими, в чому Ви можете переконається особисто, переглядаючи каталог проектів і вже готових альтанок від компанії «МЕД».

Дачні альтанки

За довгі роки своєї роботи ми розробили десятки проектів, за якими були виконані натуральні дерев'яні дачні альтанки в самій різній стилістиці. Ви будете здивовані тією красою і затишку, який несе в собі дерев'яна різьблена альтанка, виконана з натуральних будівельних і оздоблювальних матеріалів, які так вдало гармоніюють з природним середовищем. Чудовий декор від кращих майстрів у вигляді майстерною різьби по дереву вигідно відрізнить Ваші дачні альтанки від інших будівель і додасть всій ділянці по-справжньому казковий вигляд. Ви можете облаштувати зручні меблі всередині Вашої альтанки для повноцінного комфорту, тоді Вам і Вашим близьким захочеться бувати на дачі не тільки в період посадки та збору врожаю. Ваша дача може стати найкращим курортом і просто місцем Вашої мрії, куди буде так приємно збігати на вихідних і у свята, на самоті або з галасливою компанією.

Побудуйте свої дачні альтанки за нашими проектами з використанням натуральних будівельних і оздоблювальних матеріалів виробництва компанії «МЕД» і створіть неповторну атмосферу комфорту і затишку на своїй дачній ділянці, який назавжди перетвориться на улюблене місце відпочинку Вас і Ваших друзів, колег і рідних. Ми надаємо найдоступніші ціни на всі матеріали, а також розробляємо будівельні проекти за Вашим бажанням з оригінальним дизайнерським оформленням і самої раціональної вартістю зведення дерев'яних конструкцій.