(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи є невід'ємною частиною багатоповерхових будинків, котеджів, готелів, багатоярусних квартир і офісів, а також інших приміщень. У будь-який інтер'єр дерев'яні сходи додадуть особливу нотку теплоти, комфорту і вишуканості.

Фірма «Мед» здійснює виготовлення дерев'яних сходів на замовлення. Власне виробництво дозволяє виготовляти дерев'яні сходи будь-якої конфігурації. Професійні дизайнери нашої фірми розроблять індивідуальний ескіз-макет проекту. Дерев'яні сходи не тільки чудово впишуться в інтер'єр Вашого житла, але і стануть його іміджевим, ключовим моментом.

Для виробництва сходів застосовуємо тверді деревні породи - дуб і ясен, і м'яку породу дерева - сосна і ялина.

Сходи з дуба мають глибокий насичений колір, що надає всьому будинку аристократичність і неповторний затишок. Світлий відтінок сходи з сосни наповнюють приміщення відчуттям повітря і світла.

Виготовляємо сходи різних стилів і видів: прямі, гвинтовані, маршові, на двох косоурах або на центральному косоурі. Здійснюємо дерев'яні сходи будь-яких розмірів і варіантів на замовлення. Ми розуміємо, що сходи - це не тільки предмет для підйому людини на верхній поверх, а й ще сходи є місцем, за яким часом потрібно перемістити меблі або перенести речі. Наші фахівці виконують дерев'яні сходи, які дозволяють все це робити. Крім цього ми враховуємо всі можливі вимоги безпеки в експлуатації даного виробу, особливо якщо в будинку є діти або люди похилого віку. У таких випадках ми пропонуємо додаткові поручні.

Дерев'яні сходи фото

Пропонуємо послуги - виготовлення сходів з натурального, екологічно чистого матеріалу - дерева, розробка дизайн макета, а також установка.

Дерев'яні сходи виробництва фірми «Мед» характеризується надійністю, довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом і безпекою. Такі сходи наповнить Ваш рідний дім позитивною енергетикою, комфортом і затишком.

З питань замовлення, і його оплати звертайтеся до наших менеджерів, за номерами телефонів, вказаними на сайті.