(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Дерев'яні будинки є найдавнішим видом житла людини і, як не дивно, до цих пір не втратили своєї актуальності. Чому багато людей все ще віддають перевагу будівництву дерев'яних будинків новим футуристичним будівлям з цегли?

Багато переваг вказують на те, що будівництво будинків зі зрубу є куди більш надійніше у багатьох сенсах будівлям з сучасних будівельних матеріалів. По-перше, побудувати дерев'яний будинок виходить набагато швидше і дешевше, саме тому, що робота не вимагає попереднього закладання фундаменту, а також внутрішньої обробки будівлі. По-друге, багатьом до смаку доводиться обстановка будинку зі зрубу через відчуття тепла і затишку, якими не можуть похвалитися цегляні і кам'яні будинки. Величезний плюс дерев'яному будинку зраджує його екологічно чиста обстановка і безпеку для здоров'я мешканців. Адже дерево за своєю природою є самим натуральним будівельним матеріалом, який не випаровує різні шкідливі хімічні речовини при будь-яких погодних умовах. Повітря в дерев'яному будинку залишається завжди чистим і насиченим киснем, виключаючи безліч хвороб, які набувають жителі сучасних кам'яних будівель. У плані дизайну, найбездоганніший футуристичний будинок з каменю або залізобетону ніколи не зрівняється з витонченістю і багатством виду дерев'яного будинку з оригінальним різьбленням.

Будинки зі зрубу фото

Будинки зі зрубу під ключ славляться своєю красою і легкістю будівлі через найдавнішого майстерності простий і оригінальної обробки, а також своєю перевагою зберігати всередині тепло взимку і прохолоду влітку. Перебуваючи в дерев'яному будинку, Ви ніколи не зможете захворіти через протікання або настирливих протягів, так як досвідчені майстри використовують найновітніші технології будівництва будинків з дерева, які виключають будь-які щілини. Ви турбуєтеся про здоров'я і добробут своєї родини? Тоді побудувати дерев'яний будинок для Вас є найвірнішим і раціональним рішенням не тільки в етичному, а й в грошовому плані, особливо разом з фірмою «МЕД» - фахівцем з натуральним будівельним матеріалам.