(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Дошка дуба купити

Дошка дуба купити

Дошка дуба купити на сьогоднішній день не є проблемою. Якщо говорити окремо про деревину дуба, варто підкреслити, що це досить різноплановий матеріал, оскільки налічується понад 150 його різновидів. В першу чергу, дуб відрізняється приємним відтінком, а також неповторною текстурою.

Серед технічних і експлуатаційних характеристик деревини дуба відмінною є його висока ступінь міцності і підвищена стійкість до різних зовнішніх факторів і впливів. При обробці сировини, основною умовою є повільна і якісна сушка, в іншому випадку, прискорена сушка може привести до утворення тріщин так як розрізання буде даватися важко. При цьому дуб досить еластичний матеріал і добре гнеться. Можлива також процедура забарвлення деревини. Важливим показником є ​​той факт, що дана сировина має високу ступінь стійкості до гниття. Найціннішою вважається та частина деревини, яка розташована ближче до серцевини. Саме вона практично не схильна до розтріскування і вельми рідко жолобиться. Згодом на текстурі дуба може спостерігатися потемніння, що в свою чергу надає матеріалу більш витриманого і благородного вигляду. В силу своєї міцності, дуб найбільш часто використовується в якості підлогового покриття.

Дошка дуба купити

Наша компанія пропонує спектр послуг з виготовлення різних матеріалів з деревини дуба тобто виробництво і реалізацію пиломатеріалів. У нас ви можете купити дошку дуба по найбільш вигідним і прийнятним цінам. Ми гарантуємо високу якість виготовленого матеріалу, а також пропонуємо послуги з виробництва численних дерев'яних елементів для будівництва, а також внутрішньої і зовнішньої обшивки будинків, котеджів і т.д.

Дошка дуба купити на нашій фірмі є запорукою пидбання якісного матеріалу, який прослужить багато років, а також, буде приємно радувати неповторним видом і ароматом.

Ми пропонуємо наступні найменування товарів з дуба:

  • Дошки обрізні
  • Дошки необрізні
  • Дошка підлоги
  • Масивна дошка підлоги
  • Терасна дошка
  • Вагонка
  • Плінтус

За будь-яких питань звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть вам всю необхідну інформацію і відповідь на всі ваші запитання. Продукція нашої компанії це гарантовано якісний і надійний матеріал.