(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Дошка липа

Дошка липа

Дошка липа - готова, оброблена сировина, яку Ви можете придбати у нас. Липа здавна визнана магічним деревом, не дарма саме з цієї породи деревини робили найпростіші види посуду для різних сухих продуктів і круп. У далекі часи, вся Русь була взута в липове взуття - бахіли, постоли, чоботи. Що ж зробило липу настільки популярною, що і по нині, вона має таку широку популярність і користується великою довірою, особливо в сфері ремонтно-будівельних робіт. Пояснюється це дивовижною піддатливістю - в'язкістю і м'якістю.

Дошка липа , якісно і ретельно обробляється, а потім може надійти на виробництво фанери та меблів. Фірма «Мед» пропонує тільки найякісніший матеріал липи. Виробничі цехи нашої фірми оснащені всім необхідним сучасним обладнанням. Ми забезпечуємо повний, закритий цикл робіт, починаючи модульною сушкою і закінчуючи реалізацією кінцевого продукту. У нас ви зможете купити дошку липа за найвигіднішими цінами. Оскільки ми є виробниками і працюємо з замовником безпосередньо, без посередників, вартість на вироблену нами продукцію вигідно відрізняється від цін інших виробників.

Про переваги натурального матеріалу, в даному випадку про липу, багато говорити не варто. В епоху динамічного процесу глобалізації і технічного прогресу, хочеться по максимуму оточити себе натуральними предметами, для того, щоб відчути єднання з природою. Позитивний вплив деревної сировини на здоров'я і настрій людини давно встановлений науковий факт і ні для кого не є секретом. Дошка липа, виробництва нашої фірми, це продукція, яка відповідає всім необхідним нормам і стандартам.

Дошка липа - вагонка

Липа, екологічно чистий матеріал. Використовується для виготовлення всіляких предметів інтер'єру, з нанесенням різних художніх і геометричних візерунків. Дошка липа застосовується також для виробництва вікон і віконниць, оскільки матеріал характеризується високим ступенем стійкості до змін навколишнього середовища і атмосферних явищ. Так, наприклад, вагонка липи відноситься до одних з найбільш якісних натуральних будівельних матеріалів, який широко застосовується для оздоблювальних робіт і є ідеальним варіантом для обшивки різних інтер'єрів, особливо саун і лазень. Завдяки своїм унікальним та особливим властивостям, вагонка липи, при нагріванні приміщення сауни або лазні виділяє неповторний, приємний аромат, який має цілющі властивості (особливо корисний для печінки), а також, добре нагрівшись, вагонка липи сприяє видаленню целюліту і не обпікає шкіру.

Наша фірма пропонує купити дошку липа за найвигіднішими і прийнятними цінами, а також діє вигідна система знижок, при оформленні замовлень. Для оптових покупців зручна система оплати і загальна вартість замовлення. Дошка підлоги виробництва нашої фірми - це гарантовано якісний матеріал, який пройшов, всі необхідні етапи обробки і має високі технічні характеристики. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнанням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг. Досліджуючи сучасний ринок, ми намагаємося максимально виконувати всі побажання наших клієнтів. Окремою послугою пропонується також лазерна обробка матеріалу, за допомогою якого можливе нанесення різних візерунків на вироблену продукцію. За додатковою інформацією або з питань оформлення замовлення звертайтесь до наших менеджерів, які проведуть для Вас консультацію.