(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Дошка вільха

Доска ольха

Дошка вільха - за найвигіднішими цінами, пропонує фірма «Мед». Вільха відноситься до листяних порід і її деревина прямошаруватої з однорідною структурою і відносно м'яка. Колір сировини може варіюватися від блідо-жовтого до червоно-коричневого.

Виробничий цикл, налагоджений на нашому підприємстві, гарантує виробництво матеріалу найвищої якості. Спочатку сировина піддається ретельному сушінню в сучасній модульній сушінні, потім проходить всі необхідні етапи обробки і просочується спеціальними антисептичну засобами. В результаті виходить надійний пиломатеріал, який знаходить широкого застосування в ремонтно-будівельній сфері. Дошка вільхи, пройшовши відповідну підготовку і обробку, успішно можна використовувати в якості облицювальної дошки при проведенні оздоблювальних робіт, а також для виробництва фанери і меблів.

Деревина вільхи досить в'язка і щільна. З легкістю піддається різьбленню і при цьому абсолютно не колеться, не кришиться, а головне, не тріскається і не особливо зменшується в об'ємі (стійка до деформації) при процесі сушіння. Вільха НЕ характеризується високим ступенем міцності, однак вона цілком податлива для обробки в різних напрямках і має рівномірну будову, що в свою чергу значно спрощує цей процес. Дошка вільхи, ідеально підійде для виготовлення вагонки, якою можна обшити баню або сауну.

Дошка вільха

До основних властивостей вільхи відносяться також те, що вона дуже швидко сохне, без будь-яких схильностей до викривлення, і легко пиляється. При цьому, дошка вільхи може добре склеюватися і тримати шурупи. Завдяки своїм високим показникам і технічним характеристикам, вільха застосовується в самих різних сферах, і всюди позиціонує себе як надійний і якісний матеріал. Так, наприклад, вільха може використовуватися для отримання шпону під час виготовлення деревно-стружкових плит і фанери, при цьому додається до таких порід як ялина і сосна. Деревина характеризується високою стійкістю під водою, тому її дуже часто використовують для підземного і підводного будівництва. Раніше, вільха широко застосовувалася для виробництва обшивок джерел, водопроводів і колодязних зрубів.

Дошка вільха це гарантовано надійний і високоякісний будівельний матеріал, який має відмінні технічні характеристики і прослужить Вам протягом багатьох років. Наша фірма пропонує широкий спектр послуг з виготовлення різних матеріалів з вільхи. Наявність сучасного обладнання, дозволяє виконувати і виготовляти вагонку, блок-хаус і безліч інших предметів, які побажає замовник. За індивідуальним замовленням, можливо послуга лазерної обробки пиломатеріалу. За більш детальною інформацією, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів, або скористайтеся формою зворотного зв'язку.