(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Деревоволокнисті плити

При виборі матеріалу для ізоляції та облицювання будівлі ми висуваємо кілька параметрів, яким повинен відповідати підходящий матеріал. Наприклад, оптимальна вартість, хороші властивості термозахисту, вологостійкості, звукоізоляції, естетична краса та інше. Що може послужити в такому випадку ідеальним рішенням для ізоляції та облицювання Вашої споруди? Звичайно ж тільки самий екологічно чистий і натуральний облицювальний матеріал - деревоволокнисті плити або ДВП.

Деревоволокнисті плити за своєю природою є найбільш підходящим матеріалом для ізоляції і обшивки будівель і конструкцій практично з будь-яких будівельних матеріалів. При цьому її цінність також полягає в найбільш зручному форматі, простоті використання, відносно недорогій вартості і високій якості завдяки натуральній основі. Зазвичай, ДВП можуть виробляти за допомогою декількох технологій, які передбачають гаряче, вологе або сухе тиснення деревної тирси, просочений в спеціальному розчині, який дозволяє зробити даний матеріал особливо теплим і міцним для використання на будь-яких видах будівель. Зовнішній вигляд деревоволокнистих плит також залежить від їх основних цілей. Наприклад, плити з шліфованої або глянсовою лицьовою стороною часто використовують для обшивки предметів меблів, а плити з матовою або опуклою поверхнею відмінно можуть підійти для обшивки будівель і обробки внутрішнього інтер'єру приміщення.

Якщо Ви хочете використовувати в своєму будівництві дійсно якісний, і при цьому максимально економний ізоляційний і оздоблювальний матеріал, деревоволокнисті плити - саме те раціональне рішення, яке стане найбільш вигідним для Вас практично в будь-якій ситуації. Вінницька фірма «МЕД» пропонує Вашій увазі приголомшливий асортимент самих натуральних і екологічно чистих матеріалів для будівництва, ізоляції та оздоблювальних робіт. Ми створили спеціально для Вас найкращий вибір різноманітних матеріалів в будь-яких форматах, які є доступними для кожного покупця і приносять бажаний ефект в будівництві і обробці приміщень досвідченим поціновувачам європейської якості!