(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Двері для лазні

Двері для лазні

Якщо Ви споруджуєте сауну на своїй ділянці, або займаєтеся оформленням і дизайном сауни, то напевно розумієте, що до вибору і перевазі дверей для приміщення парної необхідно підходити, виходячи зі своїх фінансових можливостей і потреб. Звичними і класичними матеріалами для банних дверей є дерево.

Двері для лазні з дерева є найкращим вибором - вони мають довготривалий термін служби, відмінні експлуатаційні якості (пароізоляція и тепло), а також гармонійно вписуються в будь-який дизайн лазні і підкреслюють самобутність сауни. Залежно від сорту деревини, дерев'яні двері виділяються своєю природною забарвленням використовуваної при їх виробництві, а також відрізняються своєю неповторною формою і завжди шикарним і багатим виглядом.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення дверей в парну під замовлення. Замовити двері для лазні європейської якості, абсолютно будь-яких розмірів і форм, в різних цінових і дизайнерських категоріях можна у нас! Застосування високоміцного, надійного, екологічно чистого натурального матеріалу, а також сучасне, високотехнологічне обладнання - основні пріоритети нашої компанії.

Найбільш доречно виготовляти двері для лазні з липи і вільхи. Деревина з хвойних порід при високих температурах в парній буде виділяти смолу при значному нагріванні. Тому листяні породи деревини більш кращі. Зрозуміло, для дверей, які ведуть в передбанник, соснові породи підійдуть, оскільки температура в такому приміщенні не підвищується до такої міри, щоб виділяти смолу. Двері для лазні та сауни, вироблені з липи, не схильні до деформації і надзвичайно терпимі до сильних перепадів температури. Липа має приємний аромат і відмінним аргументом на її користь є відносна доступність за ціною.

Істотну роль також відіграє конструкція дверей для лазні. Двері в парну зобов'язані відкриватися назовні - це визначено не тільки правилами пожежної безпеки, а й тим, що дерев'яні двері, відчиняє всередину, впускає набагато більше холодного повітря, ніж двері, які відкривається назовні.