(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Імітація брусу

Імітація брусу один з найбільш затребуваних матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки. На заході, подібні види обшивок, що імітують брус і оциліндровану колоду мають широку популярність. Подібна тенденція поширюється і на території України. Наприклад, блок-хаус нагадує більше оциліндровану колоду, а імітація колоди виглядає як вінці, складені з брусу. Провідні фахівці віддають перевагу саме імітації брусу, оскільки він є простим і досить економічним матеріалом.

Що ж означає поняття імітація брусу?

Будучи аналогом евровагонки, імітація брусу відрізняється від неї товщиною (яка може досягати 35 мм) і профілем. Використання подібного брусау допоможе істотно зменшити матеріальні витрати, що в свою чергу є важливим фактором на сьогоднішній день.

Імітація брусу - один з варіантів стіновихпанелів, тобто вагонки, дошки, за допомогою якої проводиться обробка не тільки вдома з брусу, але і вдома з монолітного бетону, з піноблоків. Обшивка даним матеріалом створює вигляд будинку побудованого з дерева. Профіль брусу - трапеція, яка при складанні нагадує будівельний брус.

Імітація брусу

Часто використовують імітацію брусу з сосни і ялини для оздоблення стін різних каркасних конструкцій, як з внутрішньої, так і зовнішньої сторони. Ці матеріали характеризуються низькою теплопровідністю і підвищеною шумоізоляцією. Приміщення, в яких міжкімнатні перегородки і стіни обшиті брусом, зберігають природний, здоровий мікроклімат, оскільки ці породи здатні акумулювати надлишкову вологість. На відміну від вагонки, якою можна обшивати стіни вертикально і горизонтально, брус кріпиться тільки горизонтально, накладаючись на шар утеплювального матеріалу. Практичне і стандартне з'єднання «шип-паз» істотно спрощує процес монтажу і в той же час перешкоджає появі зазорів між поверхнями.

Застосування імітації брусу додасть вашому будинку або внутрішньому приміщенню більш презентабельного і привабливого вигляду. Ви також зможете надати абсолютно нового, свіжого вигляду вашої багаторічної будівлі, зробивши обшивку подібним матеріалом. Ви не тільки, поновите і утеплите ваше приміщення, але і зможете зробити це в максимально короткі терміни за помірними цінами. Простота і практичність використання брусу, допомагає швидко і легко зробити монтаж.

За всією додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів нашої компанії, які дадуть відповідь на всі ваші запитання. Ми гарантуємо якісне та своєчасне виконання замовлень з виготовлення імітації брусу.