(068) 277-97-97

Дошка підлоги

Дошка підлоги

Дошка підлоги є одним з найбільш популярних і традиційних видів підлогового покриття. В останні роки матеріал з різних порід дерева, набув широкого поширення для виготовлення підлог по території України. Як правило, дошка підлоги виготовляється з масиву ялини і сосни і ідеально підходить як для оформлення котеджу, заміського будинку або просто квартири, так і для облаштування підлог в офісах, на підприємствах, лоджіях і так далі.

Дерев'яна підлога створить особливий домашній затишок, який одночасно стане прикрасою вашого вогнища, а також принесе тепло і здоров'я. При цьому дерев'яна дошка забезпечує відмінну шумоізоляцію. Товщина дошки практично не піддається деформації під вагою людини, таким чином, дане покриття прекрасно справляється з покладеним на нього завданням. Одним з важливих чинників залучають клієнтів до придбання саме дерев'яного покриття, є найбільш оптимальне співвідношення ціна-якість.

Дошка підлоги має профіль шип-паз в перерізі, а також широкий діапазон товщини і великої довжини. Подібна технологія дозволяє чітко і легко зістикувати дошки, і як кінцевий результат - клієнт отримує рівну і красиву підлогу з високою щільністю укладання без будь-яких перепадів по висоті. Сучасні технології та якісне обладнання дозволяють виконувати обробку деревини, виготовляючи дошку з ідеальними геометричними формами, без дефектів на поверхні (відколи, тріщини, сучки, червоточини). Основними вимогами для укладання дошки підлоги є підготовлена основа, тобто вона повинна бути міцною, сухою, а головне рівною (допустиме відхилення 2 мм на 2 метри площі). Неприпустимо укладання дощок на незакріплений лінолеум, стару дощату підлогу, а також на м'який ковролін.

Дошка підлоги

Наша компанія пропонує виготовлення і реалізацію дошки підлоги з хвої (сосна, ялина), а також з дуба та ясена. Для виробництва застосовуються дані породи дерева, оскільки саме вони забезпечують максимальну зносостійкість, вологостійкість, а також відносяться до категорії найбільш міцного і надійного оздоблювального матеріалу. Наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш підходящий варіант для укладання вашого об'єкту . Сучасний вибір пропонує досить таки широкий асортиментний ряд, що в свою чергу може стати проблемою для замовника, що зіткнувся з цим вперше.

Дошка підлоги виробництва нашої фірми, швидко і надійно з'єднується, що в свою чергу звільняє від будь-яких проблем і складнощів під час монтажу. Ми гарантуємо якісне та своєчасне виконання замовлень. Наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію і дадуть відповідь на всі ваші запитання.