(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Виготовлення блок-хаус

Виготовлення блок-хаус

Виготовлення блок-хаус - актуальна, широко затребувана, на сьогоднішній день, послуга. Численні пиломатеріали з натурального дерева, характеризуються універсальністю використання і застосування. За допомогою будь-яким предметів з натурального дерева, атмосфера в Вашому будинку або квартирі або ж в будь-якому іншому приміщенню буде абсолютно неповторною і особливою. Універсальність дерева полягає в тому, що воно дуже часто використовується, не тільки для виробництва меблів, але і застосовується в сировини, для виготовлення матеріалів, якими здійснюється декоративне оздоблення та обшивка. Наприклад, послуга виготовлення блок-хаус, стрімко і впевнено набирає все більших обертів, тим самим набуваючи і завойовуючи все більше уваги і популярності застосування.

Що означає сам термін «блок-хаус» і де саме застосовують вищезгаданий будівельний матеріал. Можливо, когось даний красивий термін, іншомовного походження, може ввести в оману, не до кінця розкривши самої сутності. Однак, як і все геніальне, значення терміна абсолютно нехитре і просте. Блок-хаус представляє одну з різновидів вагонки. Виготовлення блок-хаус, має на увазі не що інше як виробництво обробної дошки. Її лицьова поверхня, оформлена таким чином, що нагадує оциліндровані колоди. Блок-хаус можна з легкістю застосовувати для внутрішньої і для зовнішньої обшивки. Наша фірма, пропонує випуск даного матеріалу, різної товщини і ширини. Клієнт може встановити бажані параметри в індивідуальному порядку.

Для виготовлення блок-хаус використовується деревина найвищої якості, без серцевини. Процес розпилювання колоди, здійснюється згідно з чітким і точним, заздалегідь розробленим планом - «квадрат в колі». Така технологія, надалі допомагає з внутрішньої частини колоди виготовляти плоскі брус і дошки. Зовнішня частина, в свою чергу, розрізається на чотири рівні заготовки безпосередньо під блок-хаус. Для виробництва відбирають тільки дерева без сучків, які випадають таким чином, що залишають при цьому дірки в дошках. Найбільш придатними породами деревини для виготовлення блок-хаус прийнято вважати сосну і ялину. Даний матеріал має високі характеристики щодо рівня міцності, експлуатаційних термінів і служить протягом тривалого часу, при цьому абсолютно не піддаючись розтріскування.

Виготовлення блок-хаус Фірма «Мед» пропонує клієнтам послугу виготовлення блок-хаус. Якість виготовленого матеріалу, залежить безпосередньо від застосовуваних технологій і обладнання, що використовується. Наша виробнича база оснащена всім необхідним високотехнічним і сучасним деревообробним обладнанням, таким як: стрічкова пилорама, модульна сушка, які, в свою чергу, грають ключову роль, а також гарантують випуск якісних пиломатеріалів. Фірма має в розпорядженні власне виробництво і склади, що також є суттєвим фактором. Це позначається на ціні, тобто вартість виготовлення і реалізації матеріалу найвищої якості, ми пропонуємо своїм клієнтам за найвигіднішими цінами, оскільки є виробниками і працюємо без посередників. Ми пропонуємо своїм клієнтам зручну систему оплати.

Якщо Ви бажаєте надати своєму котеджу, дачі або будинку нового, свіжого, незвичайного виду, використовуйте блок-хаус - це просто і зручно. Ви можете обшити свою будівлю блок-хаусом, і надати йому ілюзію будинку, який повністю побудований з повноцінного дерев'яного зрубу. Даний вид обробної дошки, можливо також використовувати для обшивки альтанок, дач, бань, котеджів і заміських будинків. Часто, блок-хаус застосовують для декоративного оформлення різних побудов, таких як веранди (відкриті і закриті), сауни, альтанки та літні будиночки. Облицювання приміщень, також практичний і зручний спосіб, поновлення екстер'єру та інтер'єру. Екологічно чистий матеріал, що утеплює об'єкт, який надає йому незвичайний вид. Якщо у Вас виникли питання, або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів, за вказаними номерами телефонів.