(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Виготовлення дошки

Виготовлення дошки

Виготовлення дошки та різних пиломатеріалів одна з активно діючих галузей діяльності нашої фірми. За останні роки інтерес до дерева і всіляких дерев'яних виробів зріс в десятки разів. Основною причиною популярності та акутальності використання подібного матеріалу є його екологічність, а також міра безпеки при будівництві. Наявність сучасного, високотехнічного матеріалу дозволяє виконувати широкий спектр робіт з дерева. Серед пропонованих послуг виготовлення вагонки, євровагонки, імітації брусу, дошки підлоги і багато іншого.

Якісне обладнання виготовляє дошки за індивідуальним замовленням клієнта. Якщо, наприклад, ви шукаєте брус з сосни або дуба, для зовнішньої або внутрішньої обшивки, або вам потрібна якісна терасна дошка, наша компанія допоможе вам. При виробництві дощок використовуються найрізноманітніші породи деревини, в залежності і відповідно до її безпосереднім призначенням. Одними з найбільш популярних, прийнято вважати хвойні породи дерев, оскільки саме вони характеризуються відмінними механічними і зовнішніми властивостями. Стійкість до розтріскування і загнивання, приємна текстура, високий рівень міцності є ключовими факторами.

Наша фірма пропонує виготовлення дощок з наступних порід дерева:

  • З сосни
  • З ялини
  • З дуба
  • З ясеня

Вибираючи деревину для виробництва дуже важливий її зовнішній вигляд. Головними показниками є відсутність червоточини, сучків, гнилі і будь-яких інших дефектів. Для виготовлення дошки ми ретельно відбираємо сировину, а потім приступаємо до наступних етапів обробки. Деревина висушується на спеціальному обладнанні, яке допомагає зберегти природний рівень вологості.

Виготовлення дошки

Залежно від способу обробки дошки можуть бути необрізними і обрізними. Необрізна дошка - це дошка, у якої кромки обпиляні частково або взагалі не обпиляні. Даний вид дошки характеризується наявністю кори на бічних кромках. Як правило, така дошка застосовується для теслярських зовнішніх робіт: для обшивки елементів несучих конструкцій, настілок, струганих деталей і т.д. Дошки обрізні більш затребуваний вид дощок на будівельному ринку.

Сфери застосування дощок в будівництві різноманітні. Це можуть бути всілякі обшивальні, зовнішні і внутрішні роботи, виготовлення парканів, альтанок, будівництво будинків і багато іншого. Сучасні технології та якісне обладнання допомагає виконати виготовлення дощок в короткі терміни в найкращій якості. Будь-яка дошка, незалежно від виду укладання, проста в монтажі і не створює ніяких складнощів. До того ж, дерево по праву визнано одним з найбільш надійних і екологічних матеріалів.

Звертайтеся до наших менеджерів з питань замовлення та за будь-якої додаткової інформацією. Ми гарантуємо високу якість роботи і швидкі терміни виконання.