(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Виготовлення крокв

Виготовлення крокв

Крокви - це основна несуча частина покрівлі, яка утворює форму даху будівлі. Крокви є каркасом всієї споруди, вони отримують на себе різні навантаження (снігові, вітрові), і розподіляють їх разом з вагою даху на весь периметр будинку. Тому кроквяна система конструкції повинна характеризувати достатньою надійністю і міцністю. В основному, виготовлення крокв здійснюється з міцного природного матеріалу - деревини високої якості. Головними перевагами дерева є екологічна чистота, універсальність використання і витривалість - це дозволяє ефективно і з великим успіхом застосовувати деревину в якості несучих конструкцій. Як правило, крокви поділяють на три види: висячі, ковзаючі і похилі.

Фірма «Мед» здійснює виробництво різноманітних пиломатеріалів. Пропонуємо виготовлення крокв на замовлення. Застосовуємо кращі деревні породи: сосна, ялина, дуб та ясен. Вибір матеріалу залежить від ваги майбутньої покрівлі. При виробництві крокв використовуємо високоякісну деревину без червоточини, сучків і гнилі, а також інших дефектів, які можуть порушити однорідність сировини. Крокви від виробника фірми «Мед» характеризуються високим рівнем міцності до розтріскування і загнивання. За високою якістю вироблених пиломатеріалів варто ретельний контроль на всіх необхідних стадіях процесу виготовлення крокв.

Виготовлення крокв фото

Наше виробниче підприємство має в своєму розпорядженні сучасне високотехнічне обладнання, різні автоматизовані верстати, які якісно обробляють деревину, виготовляючи надійний будівельний продукт. Високий професіоналізм і багаторічний досвід роботи кваліфікованих фахівців дозволяє в короткострокові терміни реалізовувати широкий спектр послуг з виробництва всілякої продукції з дерева.

Ціни є конкурентоспроможними і відрізняються лояльністю від цін інших фірм. Гарантуємо індивідуальний підхід, висока якість готової продукції, а також самі мінімальні терміни здійснення замовлень. Реалізувати замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».