(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Виготовлення вагонки

Виготовлення вагонки

Виготовлення вагонки одна з послуг, що надаються нашою компанією. На сьогоднішній день кількість всіляких оздоблювальних матеріалів представлено у великих кількостях. Але як зробити правильний вибір і не помилитися? Масивні дошки дуба, сосни, ясена і ялина дуже успішно і активно застосовуються при проведенні оздоблювальних робіт як в будинках, так і квартирах. Перевагами подібного матеріалу є міцність, надійність, і найголовніше - це екологічність продукту і прекрасний зовнішній вигляд.

Вагонка являє собою одну з різновидів високоякісного дерев'яного матеріалу для обшивки. Будучи досить економічним матеріалом, вагонка дозволяє зробити різні оздоблювальні роботи з мінімальними тимчасовими і матеріальними витратами. Популярність і актуальність використання матеріалу даного виду полягає також в її універсальності, а саме вагонка ідеально підходить як для зовнішньої, так і внутрішньої обшивки.

Для виготовлення вагонки використовуються такі породи дерев як: ясен, дуб, липа, сосна і ялина. Вагонка є обробної дошкою з проточеними пазами і спеціально обробленої лицьовою поверхнею. Використовуючи вагонку, ви отримуєте довговічний матеріал з легко оброблюваної поверхнею, яка не піддається гниттю, а також забезпечує звуко- і теплоізоляцію, приховуючи при цьому недоліки стін. Ідеально підходить для обробки стель, стін і підлоги. Дерево - екологічний матеріал, який створює найбільш сприятливий і абсолютно здоровий мікроклімат в своєму приміщенні, оскільки деревина характеризується властивістю усмоктування й випару вологи в навколишнє середовище при зміні рівня вологості.

Основними перевагами використання вагонки є:

  • Екологічно чистий матеріал
  • Регулює рівень вологості в приміщенні
  • Зберігає всі основні корисні властивості деревини
  • Виконує декоративну функцію
  • Створює здорову і сприятливу атмосферу
  • Ідеальне співвідношення ціна-якість

Виготовлення вагонки

Зручність і практичність використання виготовленої вагонки не створює проблем під час монтажу. Процес обробки вагонкою - процедура не складна і займає мінімум часу. Після того як була встановлена ​​перша дошка, кріпляться всі інші за допомогою установки шипів. Кріпильним матеріалом для обшивки вагонки служать кріпильні захвати, степлерні скоби. Цвяхи і декоративні шурупи і т.д.

Вагонка додасть вашому приміщенню неповторного вигляду, створить атмосферу тепла і затишку, а також прослужить протягом багатьох років, зберігаючи при цьому початковий вигляд. Звертайтеся до менеджерів нашої компанії, які нададуть вам всю необхідну інформацію щодо матеріалу, цін і т.д.