(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Конструкція альтанки

Дерев'яні альтанки завжди користувалися популярністю у власників садових і дачних, а також дворових ділянок. За допомогою майстерно виконаних і барвистих дерев'яних альтанок декорувалися двори маєтків і палаців, адже відпочинок в затишній альтанці на свіжому повітрі міг дозволити кожному відчути неймовірний приплив сил, бадьорості і енергії. З тих пір конструкція альтанки практично не змінилася, хоча переплетення різних культур і багата фантазія нашого народу перетворила легкі і відкриті альтанки в більш масштабні, вишукані і потужні споруди.

Конструкція дерев'яної альтанки може включати в себе не тільки плетені стіни і дах, а й ґрунтову підлогу, міцні склепіння і навіть вікна. Альтанки можуть використовуватися не тільки для літнього, але навіть для зимового відпочинку, якщо вони виконані з більш продуманого проекту і містять утеплення стін і підлоги. Залежно від обраного стилю, конструкція альтанки відрізняється різкістю ліній, кількістю деталей і природним декором, який робить все будівництво належним до того чи іншого стилю будівництва. Наприклад, альтанки в східному стилі дуже прості і зручні за своєю конструкцією. Вони включають в себе тільки основні елементи класичної альтанки і відрізняються особливістю будови даху і порівняно низькою стелею, який більше нагадує декорований тент. Будівлі західного формату передбачають більш грунтову конструкцію дерев'яної альтанки, в якій нерідко можна помітити вже більш міцні стіни і дах, з різкими лініями і чіткими контурами, що властиво практично всім європейським спорудам.

Якщо Ви вже вибрали необхідну Вам конструкцію альтанки, Ви можете сміливо звертатися в фірму «МЕД», яка гарантовано надасть Вам кращий і найбільш раціональний по виконанню проект альтанки, а також зможе забезпечити Вас найбільш доступними та якісними будівельними, ізоляційними, кріпильними і оздоблювальними матеріалами по вигідним цінам. З нами будь-яка конструкція альтанки стане справжнім шедевром і чудовим доповненням Вашої особистої зони відпочинку, затишку і комфорту.