(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Кріплення крокв

Якісний монтаж покрівлі - це один з найбільш головних видів будівельних робіт. Для того щоб дах не був порушений, або зірваний сильними поривами вітру, покрівельний каркас слід надійно і міцно з'єднати з коробкою будівлі. Надійне кріплення крокв між собою забезпечує жорсткість покрівельного каркаса, набуваючи міцну кроквяну систему. При виготовленні і монтажі кроквяної системи, слід брати до уваги різні конструктивні і архітектурні нюанси проекту, а також здійснити раціональний підбір матеріалу, з якого будуть зроблені крокви.

Сьогодні найбільш часто при будівництві будинків і заміських котеджів використовуються кроквяні системи з деревини, що відрізняються високою якістю, простотою виготовлення і легкістю монтажу. При монтажі кроквяної системи також вживаються додаткові елементи кріплення, такі як: шурупи, цвяхи, болти, скоби і т. д. Подібні елементи кріплення застосовуються, як для кріплення крокв, так і для посилення всієї несучої конструкції покрівлі. Пов'язані один з одним деталі покрівлі створюють кроквяну ферму, яка представляє собою основу, засновану з трикутників.

Виробниче підприємство «Мед» спеціалізується на виготовленні та встановленні дерев'яних крокв. За допомогою власних, автоматизованих технологій, досвідчені майстри фірми «Мед», в мінімальні терміни, якісно проведуть надійні кроквяні конструкції, з кращих порід деревини - ясен, дуб сосна і ялина. Важливу роль в процесі обробки грають використані, високоякісні антисептичні засоби, які безпосередньо впливають на тривалість терміну служби всієї покрівлі.

Реалізувати замовлення на виготовлення і кріплення крокв можна в менеджерів нашої компанії. Гарантуємо високу якість вироблених крокв і здійснених покрівельних робіт, а також доступні і прийнятні ціни. Дерев'яні крокви від виробника фірми «Мед» відповідають критерію «ціна - якість».