(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Ліжка з масиву

Ліжка з масиву дерева - останній тренд сучасного екологічного дизайну. Застосування екологічно чистої сировини для виробництва ліжок стало модним трендом в оформленні сучасного інтер'єру спального приміщення. Безумовно, найбільш екологічно чистими, а також абсолютно безпечними для людського здоров'я вважаються матеріали, створені самою природою, а саме натуральне дерево. Благородність деревини прихильно впливає на сон і на здоров'я людини. Дерев'яні ліжка несуть в собі теплоту, надійність і відчуття затишку - вони зручні, красиві і приємні для очей і на дотик. Дизайн виробів з масиву дерева оригінальний і традиційний одночасно. Індивідуальність і неповторність, що вносяться в загальний дизайн спальні меблями, з природного матеріалу - дерева, не напружує погляд, як яскраві синтетичні вироби, а навпаки, насолода від кожного дотику Вашого погляду до дерев'яних меблів, її унікальнихвізерунків, несе особливе тепло, виняткову біоенергетику.

Сьогодні сучасні виробники виготовляють ліжка з найрізноманітніших матеріалів, однак ліжка з масиву натурального дерева найбільш привабливі і популярні. І це не дивно, оскільки деревина надзвичайно стійка до різних коливань температур, а також різноманітних фізичних дій. Купуючи дерев'яне ліжко, можна без особливих проблем знайти саме те, яке підійде особисто Вам, або замовити ліжко з масиву за індивідуальними ескізами.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення ексклюзивні дерев'яні ліжка, власного виробництва. Кваліфіковані фахівці нададуть Вам широкий вибір варіантів ліжок з масиву, а також дизайнерських рішень. Кожен наш клієнт з легкістю може підібрати саме ту модель, яка абсолютно точно буде відповідати його запитам і вимогам. У виробництві застосовуємо передові, автоматизовані технології, і тільки екологічно чисту, абсолютно безпечну деревину, без різних хімічних елементів, які можуть провокувати алергічні реакції.

Ліжка з масиву від виробника фірми «Мед» - це міцні і зручні меблі, що створюють затишок і комфорт на довгі роки.