(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Малі форми альтанки

Малі форми альтанки

Альтанки - ідеальне рішення для декору земельної ділянки на тлі вигадливого ландшафтного дизайну і зеленого пейзажу. Якщо ви володієте зовсім невеликою ділянкою біля будинку, офісу або дачі, Ви завжди можете вдатися до більш раціонального вирішення - малі форми альтанки можуть стати не менш шикарним доповненням до обстановки Вашого зеленого куточка для відпочинку, ніж їх великі аналоги. А якщо Ви і зовсім шанувальник мінімалістичного стилю - малі форми альтанки зможуть створити справжню казку для відпочинку в Вашому дворі або саду.

Конструкція малих альтанок по суті ні чим не відрізняється від більш великих її форм, проте має свої особливості, втілені в оригінальних рішеннях дизайнерів і майстрів по обробці. Малі форми альтанки завжди гарні для пристрою в тіні зелених дерев і квітучих рослин, а також можуть вміщати в себе невеликі предмети меблів, наприклад лавочки або столик, або навіть ховати під своїми склепіннями гойдалки для повної релаксації і отримання яскравих вражень. Для зведення подібних альтанок невеликих конфігурацій Вам відповідно знадобиться менше матеріалів, що значно заощадить Ваші ресурси і час. Говорячи про декор, малі форми альтанки завжди виглядають самим гармонійним чином на тлі природи та інших конструкцій з деревини, а також здатні прикрасити будь-який ландшафтний дизайн і стати самим яскравим доповненням всієї обстановки земельної ділянки.

Малі форми альтанки фото

Ви вже почали активно цікавитися можливістю споруди або закупівлі готових малих форм альтанок? Тоді поспішіть зв'язатися зі справжніми професіоналами в даному питанні. Фірма «МЕД» з радістю представляє Вам найбагатший асортиментний ряд проектів альтанок, вже готових рішень у вигляді малих форм альтанок в різному стилістичному оформленні, а також цілий спектр натуральних будівельних матеріалів, які стануть в нагоді для оперативного і максимально якісного будівництва альтанок на Вашій ділянці. Ми гарантуємо європейську якість нашої продукції і найдоступніші ціни для клієнтів у порівнянні з іншими фірмами!