(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Масивна дошка підлоги

Масивна дошка підлоги один з найбільш традиційних і популярних матеріалів для підлоги. Сучасний ринок підлогового покриття, серед інших найменувань, пропонує масивну дошку підлоги. Практика використання дошки підлоги застосовується в усьому світі. Причиною настільки поширеною експлуатації є в першу чергу ідеальне співвідношення «ціна-якість».

У порівнянні з багатьма іншими, не менш якісними покриттями для підлоги, ціна на масивну дошку підлоги вище, але при цьому не варто забувати про те, що даний матеріал займає вищу позицію і положення. А саме: високий рівень якості експлуатації, екологічна чистота сировини, а також прекрасний зовнішній вигляд, який додасть вашому інтер'єру неповторну затишну і приємну атмосферу. Масивна дошка підлоги екологічний продукт, який буде також сприятливо впливати на здоров'я і настрій всіх мешканців будинку або квартири.

Виготовляється масивна дошка підлоги з масиву дерева, який без будь-яких перебільшень і є найчистішим, з точки зору екології будівельних матеріалів. При обробці сировини, дерево піддається обробці, просочується спеціальними складами, які сприяють запобіганню руйнування деревини різними шкідниками і грибками. Покриття підлоги подібним матеріалом надає інтер'єру по істині «престижного» виду. Завдяки солідній товщині дошки, яка іноді може перевищувати товщину в 40 мм, можливе багаторазове шліфування підлоги, при цьому ймовірність нанесення будь-якої шкоди зовнішньому вигляду повністю відсутня.

Масивна дошка підлоги

Серед інших переваг масивної дошки підлоги, один важливий момент - а саме - простота укладання покриття. Сама процедура при цьому швидка, що не виснажлива і в цілому не руйнівна. При цьому не варто забувати про те, що одного разу уклавши подібне підлогове покриття, ви на багато років позбавляєте себе від необхідності вирішення питання ремонту підлоги. Відповідно, заплативши один раз ціну масивної дошки підлоги, ви страхуєте себе від будь-яких проблем в подальшому, а також внесете тим самим в ваш дім здоров'я і затишок.

Наша фірма пропонує виготовлення, обробку і реалізацію масивної дошки підлоги по найбільш вигідним цінам. Сучасне високотехнічне обладнання якісно обробляє деревину в необхідні терміни.

Якщо вас зацікавив наш продукт, або вам потрібна додаткова інформація, звертайтеся до наших менеджерів, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.