(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Меблі з масиву

Меблі з масиву

Сьогодні дуже популярно застосовувати для оздоблення інтер'єру натуральні матеріали, як правило, це дерево різних порід. Замінити меблі з масиву дерева не зможе ніяка сучасна, штучна сировина, нехай навіть наймодніша і стильна. Одним з найбільш незаперечних і цінних якостей дерев'яних меблів є їх екологічність. Міцні і надійні меблі, створені з екологічно чистого природного матеріалу, гарантовано не зашкодить людському здоров'ю, адже застосування подібних меблів має багатовікову історію і випробуване вже не на одному поколінні.

Виробниче підприємство «Мед» пропонує на замовлення меблі з натурального дерева, власного виробництва. Висококваліфіковані, професійні, фахівці виробляють меблі з масиву екологічно чистого дерева, на власному, автоматизованому, високотехнологічному обладнанні. Завдяки передовій технологічній базі, а також великому досвіду роботи майстрів, і ретельному, жорсткому контролю якості, виготовляємо надійні і якісні дерев'яні меблі, в точно зазначений термін, з урахуванням всіх необхідних вимог європейських стандартів.

Меблі з масиву дерева виробництва фірми «Мед» мають цілу низку гідних властивостей, позитивно впливають на її експлуатаційні якості. Дерев'яні меблі, в порівнянні з меблями з ДСП і МДФ, значно надійніші і міцніші, а значить, мають більш тривалий термін застосування. Завдяки своїм природним властивостям використана деревина більш стійка до вологості, різноманітним зовнішнім агресорам, а також не схильна до гниття.

Меблі з масиву натурального дерева володіють барвистою індивідуальної текстурою, а також постійно тішать око своїми неповторними і унікальними візерунками. Дерев'яні меблі - це не тільки оригінально, модно і стильно, але і престижно. Так як дерево - це класика, а класика безсмертна - вона завжди була і є еталоном відмінного смаку. Меблі з масиву гарні ще й тим, що подібний предмет інтер'єру не буде суперечити ніякому стилю, а значить, легко і гармонійно впишеться навіть в самий ультрамодний дизайн.