(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Монтаж крокв

Монтаж крокв

Покрівля являє собою найскладніший і важливий елемент будь-якої будівлі. Процес монтажу досить відповідальний і трудомісткий, оскільки він пов'язаний з висотними роботами, при яких питання професіоналізму майстрів стоїть особливо гостро.

Фірма «Мед» здійснює на замовлення монтаж крокв. Пропонуємо послуги виготовлення крокв, а також виконуємо, по потребі, різні проектні роботи. Професійні дизайнери нашої компанії допоможуть Вам визначитися в типі кроквяної системи, а також у виборі форми покрівлі, покритті і т. д. Кваліфіковані, досвідчені фахівці якісно і оперативно виконають необхідні покрівельні роботи по монтажу кроквяної системи, дотримуючись відповідних вимог і норм. На всіх етапах виготовлення та встановлення крокв здійснюємо жорсткий контроль якості і безпеки. Виробляємо крокви різноманітних варіантів на високотехнологічному, сучасному обладнанні з екологічно чистого, міцного і надійного матеріалу - високоякісної деревини. Обробляємо деревину спеціальними, антисептичними складами.

Монтаж стропил фото

Як правило, виділяють два різновиди крокв: висячі і похилі.

Висячі крокви складають:

  • нога крокви;
  • ригель;
  • перекриття

Похилі крокви містять такі елементи:

  • мауерлат;
  • нога крокви;
  • затяжка;
  • підкіс;
  • бабка

Висячі крокви встановлюють на дві точки крайніх опор, при цьому ноги крокв функціонують на стиск і вигин. Монтаж кроквпохилих виконують в будинках з несучою середньою стіною, або з проміжними стовпами-опорами, кінці яких грунтуються на зовнішні стіни, а середина - на внутрішню стіну. Елементи подібних крокв здійснюють функцію бабок, діючи тільки на вигин.

Замовити дерев'яні крокви, а також професійний монтаж крокв можна, зв'язавшись з менеджерами, або співробітниками нашого деревообробного цеху, за контактними телефонами. Постійним замовникам надаємо вигідну систему оплати. Співпраця з фірмою «Мед» - це швидке досягнення необхідного результату за найвигіднішими цінами.