(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Оциліндровка брусу

Оциліндровка брусу

Оциліндровка брусу - послуга, що надається фірмою «Мед». Дерево, здавна вважалося одним з найбільш якісних і надійних будівельних матеріалів, який також широко використовувався в різних ремонтних роботах. Оциліндрована колода - представляє матеріал, який проходить спеціальну автоматизовану технологічну форму, і згодом, має округлі і рівні форми. Даний вид колоди, завдяки техніці щільного з'єднання колоди, абсолютно не має зазорів. Якщо Ви бажаєте замовити і побудувати будинок брус, при добірці будівельного матеріалу, в першу чергу, варто враховувати міцність цільної колоди. Міцність сировини обумовлена будовою (несучий, ключовий стрижень серцевини, закутаний безліччю річних кілець). Саме завдяки даним властивостям, ступінь схильності колоди різних небезпек, і набагато повільніше руйнується, при цьому ступінь міцності брусу істотно збільшується.

Оциліндровка брусу - важливий процес, який допомагає отримати високотехнологічний і надійний будівельний матеріал. Оциліндровка брусу поетапний взаємопов'язаний, комплекс робіт. Спочатку, на вході розташовуються прості, ще не обкоровані колоди, які потім будуть пропущені через спеціальну систему фрез, де вони перетворяться в ідеальний циліндр, вся поверхня брусу ретельно обробляється. Наступний етап - це торцювання вже оциліндрованого брусу, і виготовлення потрібних замків і пазів. Фінальний, завершальний етап - обробка брусу спеціальними антисептиками і складами, необхідних для захисту матеріалу від численних грибкових захворювань, зовнішнього впливу і різних погодних умов.

Оциліндровка брусу

Оциліндровка брусу - важливий і необхідний етап обробки дерева. Він надає колоді більш презентабельного вигляду. Сучасне обладнання дозволяє швидко і якісно обробляти колоди, які вигідно відрізняються від брусу ручної рубки. При будівництві будинку, лазні, альтанки або альтанки з оциліндрованого брусу, Ви отримуєте високу якість швів, оскільки всі пази виробляються в заводських умовах на новітньому обладнанні. Всі необхідні і значущі замки і пази в оциліндрованому брусі, виконані з високою точністю, і характеризуються математично вивіреною формою. Завдяки цьому, колоди можуть з легкістю з'єднуватися під будь-яким необхідним кутом. Ви зможете легко, швидко і точно зібрати будинок з брусу, на манер конструктора. Подібна збірка економічно вигідна і практична, оскільки не вимагає залучення різної важкої техніки і великої кількості робочої сили. Основними перевагами оциліндрованих колод є також, природна, красива текстура натурального матеріалу (деревини), а також точна геометрія, що в свою чергу, полегшує і значно прискорює процес складання об'єкта.

Техніка оциліндровки брусу надає поверхні колоди ідеальних, красивих форм. Це позбавляє клієнта, від подальшої проблеми внутрішньої і зовнішньої обробки стін будинку. Крім цього, екологічно чистий матеріал, з низькою теплопровідністю, який не схильний до деформації в процесі старіння, і прослужить сотні років. Такий будинок принесе господарям не тільки комфорт, затишок і зручність, але і здоров'я, а разом з ним гарний настрій і самопочуття. Оциліндрований брус надійний і якісний будівельний матеріал. Фірма «Мед» пропонує виробництво оциліндрованих колод за найвигіднішими цінами. Якщо у Вас виникли будь-які питання, або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.