(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Паркетна дошка

Паркетна дошка

Паркетна дошка здавна визнана одним з найбільш якісних і престижних видів підлогового покриття. Привабливий зовнішній вигляд, екологічна чистота сировини, високий рівень експлуатаційних показників є основними показниками даного продукту. Подібні характеристики є ключовими при виборі матеріалу, і саме вони привертають покупців.

Виробничий цех нашої фірми чудово оснащений сучасним високотехнічним обладнанням, а також всіма необхідними засобами. Виготовлений нами продукт, відрізняється не тільки високою якістю, але і прийнятною вартістю, цілком доступною для всіх наших клієнтів. Робота нашої фірми базується на наступних принципах:

  • Гарантуємо високу, відмінну якість виробленого матеріалу
  • Виготовляємо будь-які обсяги замовлень: виробляємо сировину, як для роздрібних, так і для оптових покупців
  • Вигідна цінова політика, відповідна потребам клієнтів, зацікавлених у співпраці і в нашій продукції

Покриття для підлоги з натуральної сировини здавна користувалося популярністю і успіхом. Кожна нова епоха диктувала свої певні правила, але перевага дерева залишалася незмінною. Звичайно ж, аналоги сучасних покриттів неабияк відрізняються від тих, що були широко розповсюджені раніше, але технічні характеристики і функціональність нинішніх виробів вище. Паркетна дошка досить часто порівнюється з паркетом, насправді ж, структура паркетної дошки більше схожа з ламінатом. Паркетна дошка збирається з такою ж легкістю і при цьому в кілька разів перевищує естетичні та зовнішні характеристики паркету.

Паркетна дошка так само вигідно відрізняється щодо ціни, і дозволити собі її може будь-який зацікавлений в цьому виробі клієнт. Сама конструкція паркетної дошки представляє собою тришарову дошку, де кожен шар виконує свою певну функцію. Як правило, нижній шар виготовляється з ялинової або соснової фанери, середній - планка деревини з хвойних порід, яка покладена перпендикулярно волокнам деревини першого шару. Гребені та пази, які потрібні для того, щоб з'єднувати між собою дошки також знаходяться в середньому шарі. Фінальний, верхній шар - зріз з деревини більш цінних порід, оскільки саме на цьому шарі лежить відповідальність за прекрасний зовнішній вигляд, а також тривалість експлуатації.

Використовуючи паркетну дошку в якості підлогового покриття, ви не тільки істотно економите свої фінанси, а здобуваєте приємну атмосферу інтер'єру, яка створюється при використанні натурального матеріалу. Паркетна дошка не вимагає до себе особливо ретельного догляду, а також з плином часу набуває ще більш витриманості і самобутності.