(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Перекриття

Перекриття

Міцність і надійність будь-якого будівництва визначається його правильним проектуванням, а також вірним будівництвом, яке визначається значною мірою потужністю кріпильних елементів і перекриттів. Перекриття грають дуже важливу роль при зведенні будь-якої будівлі, так як саме на них в результаті тримається вся конструкція. Це означає, що міцність матеріалу, з якого виготовляються перекриття, повинна відповідати міцності основного будівельного матеріалу всієї споруди. І, звичайно ж, кожен погодиться, що найкращим будівельним матеріалом, який також послужить як перекриття, є деревина і зруби.

Перекриття з масивних порід дерева витримують величезні навантаження і можуть простояти подібно самому дереву кілька десятків, а то і сотень років. Така властивість робить дерев'яні перекриття просто незамінними при зведенні дерев'яних конструкцій. До того ж, слід зазначити, що деревина володіє відмінними факторами шумоізоляції, водостійкості, пожежної безпеки, а також міцності і надійності. Даний матеріал забезпечує всій споруді надійний захист від будь-яких механічних деформацій, а також суворих погодних умов. Вас ніколи не потривожать протяги, протікання та інші неприємності, пов'язані зі змінами у навколишньому середовищі, адже Ваші перекриття в конструкції буду стійко служити Вам вірою і правдою протягом тривалого періоду часу. Тим більше, будівництво будівлі в будь-якому випадку - довгострокова інвестиція, яка повністю виправдає всі Ваші очікування при співробітництві з чесними і професійними постачальниками матеріалів.

Перекриття фото

Кращі перекриття з натуральної деревини Ви завжди можете замовити і придбати в будь-яких кількостях у кращого вітчизняного виробника дерев'яних виробів і будівельних матеріалів - фірми «МЕД». Ми зможемо забезпечити Вам довголітню гарантію на весь багатий асортимент нашої продукції, а також надати найвигідніші умови покупки і доставки товарів. Відчуйте, що таке справжня європейська якість продукції за доступною ціною разом з нами!