(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Пергола

Пергола

Дивовижне слово і не менш дивовижна споруда, яка їм названа, прийшли до нас із далекої сонячної Італії. Пергола здавна служила особливою конструкцією в багатьох садах, яка робила «живий коридор» з рослин, що обвивають дерев'яні склепіння, колони і арки пергол, захищаючи при цьому насадження від яскравих променів палючого сонця. З деяких пір пергола придбала популярність по всій Європі, не минувши й нашу країну, в якій вже давно активно використовується дана конструкція не тільки в корисних функціональних цілях, але і для оригінального декору садів і земельних ділянок у дворах шикарних будинків. В іншому, пергола є цілком доступною розкішшю і для звичайного споживача, який хоче захистити свої рослини від випалювання палючим літнім сонцем.

Пергола фото

Звести перголу в своєму саду або купити вже готову конструкцію завжди можна за допомогою професійної деревообробної компанії, яку в нашому місті представляє фірма «МЕД». Ми є не просто реалізаторами, а й виробниками якісних будівельних, оздоблювальних, ізоляційних, кріпильних матеріалів і перекриттів, які завжди відрізняються своєю натуральною красою і екологічною безпекою. Ми не тільки можемо запропонувати Вам самий шикарний асортимент матеріалів і готових дерев'яних виробів і конструкцій, а й створити для Вас найоптимальніший і раціональний за якістю і вартістю будівельний проект, за яким Ви зможете побудувати найоригінальніші і красиві перголи на своїх земельних ділянках. Ми піклуємося про Ваш комфорт, а також цінуємо Ваші гроші і час, з цієї причини у нас Ви знайдете тільки найоперативніший, доступний і ефективний сервіс з виробництва дерев'яної продукції, розробці проектів і надання матеріалів для їх виконання.

Пергола для винограду

Звертайтеся до фірми «МЕД» в будь-який час, ми завжди будемо раді порадити для Вас найкращий варіант дерев'яної перголи і укласти найвигідніше і довгострокове співробітництво, яке принесе Вам вигоду і зручність на довгі роки!