(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Крокви дерев'яні

Крокви дерев'яні

Крокви дерев'яні - це несучі конструкції покрівлі. Як правило, крокви представляють бруси, що служать основою даху і встановлені під кутом на стіни споруди. На спосіб виготовлення крокв і конструкцію впливає форма даху, розташування вертикальних стійок, а також горищне перекриття. Крокви можна поділити:

  • на ковзаючі крокви;
  • на висячі ферми зі шпалами;
  • на наслонні крокви.

Ковзаючі крокви використовуються здебільшого на покрівлях зрубів для того, щоб відшкодувати усадку дерева в перший сезон після того, як зруб буде встановлений. Називаютьковзаючі крокви через те, що спирання крокв відбувається тільки на коньковий елемент (колоду або брус), а з'єднання зі стінами відбувається за допомогою спеціальних ковзних механізмів.

Основна особливість наслонних крокв полягає в тому, що подібні крокви спираються з одного краю на мауерлат, або прямо на несучі стіни, а по верхній частині крокви дерев'яні з'єднуються між собою коньковим брусом, який підпирає спеціальними розкосинами, стійками і «косинками».

Крокви дерев'яні фото

Висячі ферми зі шпалами є найскладнішим з варіантів реалізації крокв. Основний конструктивний елемент висячих систем - ферми. Внутрішні стрижні створюють подобу решітки.

Фірма «Мед» пропонує крокви дерев'яні власного виробництва. Власне високотехнологічне, автоматизоване обладнання, а також високий професіоналізм досвідчених майстрів дозволяє гарантувати високу якість і надійність вироблених крокв, а також вигідну цінову політику. Оперативно, в точно зазначений термін, виготовляємо дерев'яні крокви різноманітних варіантів і розмірів з високоякісної, екологічно чистої деревини кращих порід: сосна, дуб, ялина і ясен. Замовити і купити якісні крокви дерев'яні за найвигіднішими цінами можна у нас! Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед». Постійним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці.