(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Крокви купити

Крокви купити

Крокви - це основні несучі елементи даху, які повинні витримувати вагу покрівлі, а також тиск вітру і снігу. Як правило, крокви роблять з різноманітних порід деревини. Залежно від конструкції виділяють такі види крокв: висячі крокви, похилі кроквяні ноги, похилі підкоси і вертикальні стійки.

Фірма «Мед» спеціалізується на виготовленні та реалізації різних пиломатеріалів з дерева. Висока якість готових виробів, екологічно чиста сировина, сучасне автоматизоване обладнання, власний деревообробний цех, а також повна відповідальність за результат на всіх етапах виробництва - головні принципи фірми «Мед». Багаторічний досвід роботи висококваліфікованих фахівців і професійних майстрів нашої компанії дозволяє виробляти довговічні і надійні крокви, що не піддаються будь-яким викривленням і деформації. Виробляємо крокви за допомогою власних передових технологій, з урахуванням встановлених євро стандартів якості та екологічної безпеки.

Крокви купити

Основні переваги дерев'яних крокв від виробника фірми «Мед» - це якість, міцність, надійність і універсальність. Використовуємо такі деревні породи як: ялина, сосна, дуб, і липа. Ціна на крокви залежить від сорту деревини та геометричних розмірів виробів. Надаємо можливість замовити і купити крокви різної конфігурації, найрізноманітніших типів. Якість застосовуваного матеріалу відповідає всім необхідним вимогам, що використовується при виробництві деревина не схильна до пошкодження з боку різних шкідників, а також є вогнетривкою. Обробляємо крокви спеціальними антисептичними засобами і якісними просоченнями, які запобігають гниттю, зараження грибками, а також займистість.

Додатково пропонуємо монтаж і установку крокв на замовлення. Гарантуємо тільки високу якість наданих дерев'яних крокв, вигідне цінове рішення, а також точні терміни виконання робіт.Замовити і купити крокви можна в менеджерів фірми «Мед».