(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Кроквяні системи конструкції

Кроквяні системи конструкції

Кроквяні системи конструкції обладнуються для укладання матеріалу покриття покрівлі, забезпечуючи надійність і міцність даху. Дах - це несуча конструкція, що здійснює широкий ряд відповідних функцій:

  • дах отримує на себе різноманітні навантаження зовні - вага покрівлі, а також вага всіх її елементів;
  • захищає приміщення горища від зовнішнього світу;
  • віддає навантаження з обрешітки і покладеного на неї матеріалу на внутрішні опори, а також на стіни будинку;
  • дах надає будівлі привабливий і естетичний зовнішній вигляд.

До головних несучих елементів покрівлі відносяться крокви, мауерлат і решетування. На міцність і надійність даху безпосередній вплив надають кроквяні системи конструкцій. Крокви являють собою істотну несучу частину, оскільки кроквяна система повинна витримувати не тільки вагу покрівлі, але і тиск вітрових потоків, натиск снігового покриву і інше. Тому при виробництві крокв і установці кроквяних систем конструкцій особлива увага приділяється наступним факторам: матеріал покрівлі, кліматичні умови місцевості, правильний вибір типу кроквяної системи, міцність з'єднання у вузлах кроквяної системи, а також не менш важливим принципом в реалізації надійної покрівлі є професіоналізм і досвід майстрів .

Кроквяні системи конструкції

Фірма «Мед» пропонує Вам свої послуги - виготовлення і монтаж дерев'яних крокв. Виробляємо на замовлення крокви за допомогою власних, передових технологій, а також автоматизованого, сучасного обладнання, яким забезпечений деревообробний цех нашої фірми. Висококваліфіковані фахівці, з багаторічним досвідом роботи, якісно і оперативно виготовлять кроквяні системи конструкцій з абсолютно безпечної, екологічно чистої деревини. Застосовуємо кращі деревні породи - дуб, ялина, сосна та ясен. Для того, щоб продовжити експлуатаційні властивості всієї кроквяної системі, обробляємо дерев'яні крокви спеціальними антисептичними засобами, які запобігають поширенню різного роду грибків і гнилі.

Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед». Висока якість, доступні ціни та точні терміни реалізації замовлень - основні позиції фірми «Мед».