(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Сушіння деревини

Сушіння деревини

Сушіння деревини - важливий і необхідний процес, при якому, шляхом випаровування вся волога з деревини видаляється. Ключовою роллю даного процесу є перетворення сировини, тобто деревини, в конкурентно здатний промисловий продукт. Таким чином, з природньої, натуральної необробленої сировини, виходить якісний будівельний матеріал з високими показниками фізико-механічних і біологічних характеристик і властивостей.

Виробнича база нашої фірми, оснащена якісною високотехнічною і надійною модульною сушкою, де можна сушити, як необрізні, так і обрізні пиломатеріали, незалежно від породи деревини. Для процесу підбирається відповідний режим (м'який, нормальний або форсований). У чому полягають основні переваги використовуваної нами модульної сушкою:

  • Сушка колод
  • Чітко налагоджене, автоматизоване комп'ютерне управління сушінням за заданими алгоритмами
  • Сушка не обов'язково повинна заповнюватися повністю (можливо сушити необхідну кількість деревини)
  • Тривалість циклу може бути зменшена, однак якість пиломатеріалів при цьому не страждає.

Робота сушки чітко налагоджена і налаштована: автоматичне регулювання і контроль вологості і температури в камері; як автоматичне, так і ручне управління вентилятором, від якого йде подача теплоносія. Наша фірма гарантує високу якість висушеної деревини. Завдяки точним налаштуванням параметрів і режимам, ми виробляємо надійний продукт, який повністю відповідає всім прийнятим стандартам.

У промислових сферах використовуються різні способи сушіння деревини. Це може залежати від використовуваного обладнання, а також від індивідуальних особливостей передачі тепла висушеному дереву. Для того, щоб забезпечити максимально ефективний результат сушіння, необхідно враховувати кілька важливих факторів, серед яких: правильне, грамотне штабелювання матеріалу; рівномірний розподіл повітря між пачками з упакованими штабелями, для цього, рекомендують застосовувати спеціальні повітряні заслінки. Важливу роль відіграє також установка потужних вентиляторів, які забезпечували б достатню швидкість і циркуляцію повітря.

Сушіння деревини Сушіння деревини допомагає значно збільшити рівень міцності деревини, оскільки добре висушена деревина, є більш міцною і здатна витримати різні механічні навантаження. Крім цього, деревина стає біологічно стійкою. Сушіння деревини - необхідна і суттєва операція, в технологічному процесі деревообробки і лісопиляння. За допомогою використання подібних методів, деревина надійно захищена від множинних уражень грибків, факторів зовнішнього середовища, кліматичних умов, і легко переносить тривале зберігання і транспортування. Це також попереджає зміну форм і розмірів дощок під час виробничого процесу, і в подальшій експлуатації.

Виробництво нашої фірми оснащено всім необхідним сучасним обладнанням, яке гарантує якісну сушку деревини. В наявності є спеціальна модульна сушка, максимально герметична для вологості і тепла. Маючи в своєму розпорядженні усе необхідне і потужне обладнання, ми гарантуємо якісне сушіння сировини, що згодом дозволяє виготовляти надійні і міцні пиломатеріали, з високими технічними характеристиками, які мають привабливий зовнішній вигляд, а також зберегли при цьому натуральну красу текстури.

Ми ретельно стежимо за останніми тенденціями розвитку будівельного ринку, і намагаємося випускати саме ту продукцію, яка максимально задовольнить всі побажання і вимоги клієнта. Так як ми є виробниками широкого ряду найменувань товарів з дерева, наші ціни на продукцію і послуги, що включають сушку деревини, вигідно відрізняються від цін інших організацій. Ми також гарантуємо своєчасне і якісне виконання замовлень, незалежно від рівня складності. З питань замовлення, або за додатковою інформацією, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.