(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Терасна дошка

Терасна дошка

Терасна дошка - це дошка, яка експлуатується на відкритому повітрі. Сучасний оздоблювальний матеріал, для тих, хто бажає обробити садові доріжки і веранди деревом. Стильне і надійне покриття для справжніх цінителів практичності і краси. Інноваційні технології дозволяють нам істотно полегшувати багато сфер нашого життя. Так, наприклад, на сьогоднішній день, бажаючим обробити садові доріжки або будь-які інші зони деревом, не варто турбуватися про проблеми цвілі, гниття, впливу ультрафіолету і багатьох інших впливів на натуральну сировину.

Терасні дошки виробляються при використанні цілісного масиву дерева, завдяки спеціальній обробці. Процес обробки дозволяє деревині зберегти всі її природні переваги, а також позбавляє від недоліків. Основними характеристиками терасної дошки є високий рівень стійкості до ультрафіолету і різних атмосферних тисків. Дані показники відіграють ключову роль, так як в більшості випадків, даний вид дошки застосовується на відкритому повітрі.

Терасна дошка створить неповторний зовнішній вигляд будь-якого об'єкта, будь-то веранда, балкон, альтанка або садова доріжка, ви гарантовано отримаєте унікальний, якісний і екологічно чистий продукт, який буде приємно радувати вас протягом багатьох років, так як дерев'яні дошки прослужать вам тривалий час , набуваючи при цьому ще більш самобутнього зовнішнього вигляду. Рельєфні і гладкі текстурні дошки з природним, натуральним візерунком, ідеально впишуться в будь-який екстер'єр.

Терасна дошка

Фірма «Мед» пропонує виготовлення, обробку і реалізацію терасної дошки. Приймаємо замовлення як від оптових так і роздрібних клієнтів. Гнучка система розрахунку і прийнятні ціни приємно порадують наших замовників. У свою чергу, ми гарантуємо виробництво якісного пиломатеріалу, який буде відповідати всім вимогам клієнта. Ми виготовляємо дошку тільки з якісних порід дерева. Обробляючи їх сучасним високотехнічним обладнанням. Наявність власного виробництва безпосередньо впливає на ціну, відповідно наші ціни більш вигідні. Наш матеріал є міцним, екологічно чистим і надійним.

Якщо у вас виникли будь-які питання, вам необхідна додаткова інформація або ви хочете оформити заявку на замовлення, звертайтеся до наших менеджерів, які з радістю проведуть для вас консультацію. Номери телефонів вказані в розділі «Контакти».