(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Послуги пилорами

Стрічкова пилорама

Послуги пилорами пропонує фірма «Мед». Виробничі цехи оснащені рядом сучасного високотехнологічного обладнання, яке дозволяє якісно, ​​акуратно і швидко обробляти і виготовляти численні види пиломатеріалів. Наша фірма має власну масштабну виробничу базу, де ми здійснюємо розпилювання деревини стрічковою пилорамою на брус, дошку і рейку, потім переміщаємо матеріал в модульну сушку, а потім проводимо всі необхідні етапи роботи в залежності від замовлення.

Послуги пилорами є затребуваними і актуальними на сьогоднішній день, оскільки все більше і більше людей, проявляє інтерес до натуральних, екологічно чистих матеріалів. Дерево знаходить все більшого застосування, і підходить, для численних ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт. Натуральне дерево також вельми успішно використовується для виробництва меблів, фасадів, різних предметів інтер'єру, а також для виготовлення рекламно-сувенірної продукції. Всі ці послуги, надає наша фірма. Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси і бази, за допомогою яких здійснюється настільки широкий спектр послуг.

Послуги пилорами пропонуються в двох варіантах: ми приймаємо замовлення на виконання розпилювання з власної сировини, або ж, наш клієнт може скористатися просто верстатом стрічкової пилорами, а матеріал буде його. На сьогоднішній день, послуги пилорами є дуже актуальними і затребуваними, так як вони швидко і точно розпилюють кругляк на якісні дошки і бруси. З огляду на той факт, що саме первинне розпилювання колод ключовий момент, від якого залежить подальша якість кінцевого продукту, саме стрічкова пилорама, може забезпечити акуратне і дбайливе розпилювання деревини.

Ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію найвищої якості, яка проходить всі необхідні етапи обробки, включаючи послуги пилорами, модульної сушки і т.д. Виробничий, деревообробний цех нашої фірми оснащений високотехнічним обладнанням, яке дозволяє випускати різні види пилорамних матеріалів, таких як:

Стрічкова пилорама

  • Дошка підлоги
  • Вагонка
  • Блок-хаус
  • Оциліндрований брус
  • Рейка

Ми здійснюємо роботу з такими породами деревини як ялина, сосна, ясен і дуб. Виробництво має сучасну модульну сушку, яка призначена для необрізних і обрізних пиломатеріалів з будь-яких деревних порід. Сушка може працювати в 3 режимах: м'який, нормальний і форсований режим. Дана модульна конструкція дозволяє істотно спростити процес доставки і монтажу матеріалу. Якість висушеної деревини, безпосередньо залежить від чітко і правильно заданих режимів і параметрів налаштувань. Ми гарантуємо своїм клієнтам тільки якісний і надійний продукт. Використовувані нами технології та обладнання дозволяють отримати гарантовано високий результат сушіння деревини, при цьому порода і категорія деревини абсолютно не має значення.