(096) 801-80-80
(093) 347-19-19

Установка крокв

Установка крокв

Спорудження покрівлі є надзвичайно трудомістким процесом. Ще з давніх часів зведення даху служить вельми благородною метою - захисту житла від опадів, вітру і втрат тепла. Найсуттєвішими несучими конструкціями, які виносять навантаження від покрівлі, вітру і снігу, є крокви, складові ферми і балки. При будівництві будинку установка крокв призначена підставою всієї покрівельної конструкції. Монтаж крокв є одним з найбільш відповідальних етапів покрівельних робіт. Як правило, крокви складаються з: похилих кроквяних ніг, похилих підкосів і вертикальних стійок.

Установка крокв

Фірма «Мед» здійснює на замовлення якісний і професійний монтаж крокв для будь-якої споруди - будинки, дачі, котеджі, і т. Д. При установці крокв слід приділити особливу увагу відбору матеріалу. Елементи крокв (кроквяні ноги, ригелі, підкоси) повинні бути зроблені з якісної і надійної деревини. Наше виробниче підприємство пропонує дерев'яні крокви власного виготовлення. Професійні фахівці, з багаторічним досвідом роботи виробляють крокви з високоякісної деревини, за допомогою передових технологій. Деревообробний цех нашої компанії обладнаний сучасними, автоматизованими верстатами, а також іншим високотехнологічним постачанням, яке дозволяє реалізовувати будівельні вироби найвищої якості. На всіх виробничих етапах здійснюємо ретельний і жорсткий контроль, дотримуючись встановлених норм і євро стандартів екологічної безпеки і якості.

Монтаж, встановлення та з'єднання крокв кваліфіковані майстри фірми «Мед» зроблять на найвищому рівні, в точно зазначений термін. Застосовуємо не тільки надійні матеріали, але і міцні елементи кріплення - це дуже відбивається на експлуатаційних властивостях всієї покрівлі. При установці дерев'яних крокв використовуємо захисні і конструктивні заходи, які також продовжують термін служби даху: просочуємо деревину якісними антисептиками, створюємо вітроізоляцію, вологоізоляцію і т. д. Замовити покрівельні послуги можна в менеджерів фірми «Мед».